Zapraszamy na 53 Zjazd Ornitologów Polski Południowo-Wschodniej 04.12.2021 r.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w 53 Zjeździe Ornitologów Polski Południowo-Wschodniej, który odbędzie się w formie on-line.

Podczas zjazdu podsumujemy tegoroczną działalność Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego, a także wysłuchamy wielu ciekawych prelekcji. Tematy poruszane na tegorocznym spotkaniu ornitologów to: rzadkie ptaki widziane w naszym regionie, reintrodukcja sokoła wędrownego, sekrety bocianich gniazd, ekologia trzmielojada, siwerniaka, dubelta, migracje ptaków,  seawatching czy ptaki w delcie Dunaju.

Program zjazdu – kliknij!

Zjazd odbędzie się na platformie internetowej Teams. Wszystkich zainteresowanych prosimy o połączenie się w ciągu 15 min. przed rozpoczęciem zjazdu. Połączenie dokonujemy w przeglądarce Edge lub Chrome poprzez wklejenie poniższego adresu:

https://walasz.net/53Zjazd-MTO

Po uruchomieniu powyższego adresu pojawią się trzy opcje:

Wybieramy „Kontynuuj w tej przeglądarce”, co pozwala od razu połączyć się ze Zjazdem, nie jest konieczne rejestrowanie się w aplikacji Teams.

Wybranie pierwszej opcji „Pobierz aplikację systemu Windows” przekieruje nas do rejestrowania się w aplikacji Teams i po zarejestrowaniu się w aplikacji Teams, należy ponownie wpisać adres:

https://walasz.net/53Zjazd-MTO

Wybranie trzeciej opcji „Otwórz aplikację Teams” jest możliwe jedynie gdy ktoś jest już zarejestrowany w aplikacji Teams i od razu prowadzi do połączenia. Uczestnicy zjazdu będą mieli możliwość dyskusji, zadawania pytań.

Przypominamy o zasadach:

  1. Jeśli chcemy zabrać głos klikamy na ikonkę „łapki” – wtedy kierujący dyskusją widzi, że dana osoba chce zabrać głos.
  2. Ikonkę mikrofonu na swoim komputerze klikamy wyłącznie, gdy chcemy zabrać głos, standardowo ikonka ta powinna być przekreślona.
  3. Telefony komórkowe przestawiamy na wyciszenie lub wibrację.
  4. Jeśli zabieramy głos starajmy się sprawić, by nie było słychać innych domowników, szczekających psów, głośnej muzyki lub działającego telewizora, radia, odkurzacza czy innych urządzeń.

Zapraszamy!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed