Przedłużono zapisy na wiosenny zjazd MTO

Podróżniczek (Luscinia svecica) fot. J. WykaPrzedłużony został termin zapisów na wiosenny zjazd Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego, który odbędzie się w weekend 16-18 marca br. w Gruszowie.

Organizacja zjazdu przebiega sprawnie. „Obecnie mamy już zarezerwowany obiekt. Pozostało jeszcze kilka miejsc noclegowych. O ich rezerwacji zdecyduje kolejność wpłat na noclegi. Ostateczny termin zgłoszeń mija 5 marca” – informuje w wiadomości organizacyjnej Kazimierz Walasz, prezes MTO.

Aby wziąć udział w zjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny online (kliknij) i dokonać wpłaty za noclegi i posiłki. Numer konta MTO: 31 1050 1445 1000 0022 1647 1991.

Będzie to zjazd roboczy, w znacznej części dedykowany zwiększeniu umiejętności rozpoznawania rozmaitych gatunków ptaków. Odbędzie się też część poświęcona wprowadzaniu obserwacji do internetowej Bazy obserwacji MTO. Na niedzielę zaplanowano wycieczkę. Więcej o wiosennym zjeździe Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego pisaliśmy już wcześniej w artykule Zapraszamy na wiosenny zjazd MTO.

Zobacz także:

Jakub Wyka

Bookmark the permalink.

Comments are closed.