55. Zjazd Ornitologów Polski Południowo-Wschodniej

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na 55. Zjazd Ornitologów Polski Południowo-Wschodniej, który odbędzie się w sobotę w dn. 25 listopada (sobota) br. w budynku Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, przy Al. Mickiewicza 24/28. Poniżej zamieszczony jest program konferencji oraz wykaz lokali gastronomicznych, w których podczas przerwy obiadowej będzie można coś ciepłego zjeść, natomiast w przerwach kawowych będzie okazja do skosztowania ciast i kanapek kawiarni „Trzy kawki”. Po zakończeniu sobotniej części zjazdu zarezerwowany będzie lokal, gdzie już w atmosferze mniej formalnej będzie można usiąść i nadrobić roczne zaległości towarzyskie.

Od jednej z firm eventowych otrzymaliśmy budki lęgowe (S1, S2) dla ptaków i niewielkie karmniki. Podczas trwania zjazdu będzie można je zakupić za niewielką kwotę, zasilając w ten sposób budżet Towarzystwa. Ilość zarówno jednych, jak i drugich jest ograniczona.

Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć członkom MTO o uregulowaniu rocznej składki (50,00 zł normalna, 30,00 zł ulgowa – uczniowie, studenci, emeryci). Zachęcamy równocześnie nowe osoby do zapisania się do naszego Towarzystwa.

Następnego dnia 26 listopada (niedziela) odbędzie się tradycyjnie wycieczka pokonferencyjna na miejski odcinek Wisły w Krakowie.

Gorąco zapraszamy do udziału!

 

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + siedem =